• Image
  • Image

Afgelopen donderdag 12 mei vond de tweede ALV van de NVKI plaats. Naast de ALV stonden er een viertal sprekers op het programma.

Er werd live skype-contact gelegd met de USA waar Henry Feldman, M.D. (Division of Clinical Informatics, Harvard Medical Faculty) een kijkje gaf in de Amerikaanse keuken van het vakgebied Klinische Informatica.

Jo Bollen nam ons mee in een stukje historie over een samenwerkingsverband in het zuiden van het land waar ooit 14 ziekenhuizen op hetzelfde ZIS/EPD draaiden.

Joyce de Laat (Coöperatie Slimmer Leven 2020) sprak over projecten waar onder andere domotica een rol speelt in oplossen van problemen waar zorgorganisaties in de regio Brainport (Zuidoost Nederland) tegenaan lopen.

Als laatste vertelde Rolf Timmermans (sportarts PSV) over de rol van data binnen een Betaald Voetbal Organisatie. Een informatieve presentatie en er waren veel vergelijkingen te vinden met de Klinische Informatica.

Deel dit bericht: