Donderdag en vrijdag a.s. is het MIC in Veldhoven! Vanuit de NVKI zijn we met het bestuur en een groot aantal leden aanwezig, met name op de donderdag van het congres. Je kunt ons vinden op de infomarkt, we zijn te herkennen aan de NVKI banner!
En in de middag is er gelegenheid om mee te doen aan intervisie sessies. Deze zijn geheel kosteloos en enkel bedoeld voor NVKI-ers.
Dus heb je een casus waar je momenteel mee worstelt? Een carrièrepad waar je over wilt sparren? Of een prestatie/project waar je trots op bent en graag feedback op wilt? Een presentatie die je graag wilt oefenen?
Schrijf je dan in voor een NVKI intervisie sessie! Ook als je zelf momenteel geen casus hebt, maar je wilt je KI-collega’s graag helpen en van feedback voorzien: Schrijf je dan in!
Inschrijven kan door een mail te sturen aan: swijbrandts@nvki.nl.
Indien je een casus wilt inbrengen, voeg dan een titel en korte beschrijving toe in je mail.

Deel dit bericht: