Tekst van website: “De Universiteit Twente heeft in de afgelopen 15 jaar een unieke en internationale positie verworven op het gebied van interdisciplinair en translationeel technisch geneeskundig en biomedisch onderzoek. Dit heeft geleid tot zeer vernieuwende opleidingen zoals Technische Geneeskunde, Biomedische Technologie en Gezondheidswetenschappen. Het aandeel technisch-medische onderzoeksprojecten is gegroeid tot > 40% van het totale UT portfolio. Dit onderzoek vindt zowel plaats in het nieuwe onderzoeksinstituut MIRA, als in andere onderzoeksinstituten en faculteiten van onze Universiteit. De volgende stap is de ontwikkeling van het Technisch Medisch Centrum. Dit TechMed centre richt zich op innovatie in de gezondheidszorg. Dit doen wij door middel van gepersonaliseerde technologie waarbij we studenten, wetenschappers, zorgdeskundigen en ondernemers bij elkaar brengen in een gesimuleerde gezondheidszorgomgeving. Het centrum richt zich op interdisciplinair en translationeel onderwijs en onderzoek, en op het stimuleren van ondernemerschap door middel van een netwerk van medische bedrijven. Hierbij staat het patiënten perspectief centraal. Voor de ondersteuning van dit TechMed centre zoeken wij een Research Data Steward.”

De volledige vacaturetekst vind je op de website van de Universiteit Twente.

 

Deel dit bericht: